Dátum a čas

Streda 25. 4. 2018

Citáty na každý deň

"Ak sa človek má stať človekom, musí sa vzdelávať."

Narodeniny a meniny

Dnes (Streda 25.4.2018)
Marek Krchnavý (VII. A)

Milí návštevníci,

vitajte na oficiálnych internetových stránkach našej školy! Web má predovšetkým informačný charakter, môžete na ňom nájsť dôležité oznamy, informácie o škole a jej personálnom obsadení, školské dokumenty, rôzne materiály, rozvrhy a fotografie z výletov či školských akcií. Stránka sa priebežne aktualizuje a dopĺňa tak, aby na nej boli postupne zverejnené všetky dôležité informácie.

• V dňoch 10. 4. 2018 a 11. 4. 2018 sa uskutočnili v CVČ Ahoj v Piešťanoch okresné kolá recitačnej súťaže Hollého pamätník. V poézii nás reprezentovali Marko Noška (3.A) a Veronika Geršičová (8.A). V prednese prózy nás reprezentovala Veronika Geršičová (6.A). Aj napriek skutočnosti, že sa ani jeden z našich recetátorov neumiestnil na niektorom z prvých troch miest, všetkým patrí obrovská gratulácia a pochvala za podané výkony. Zároveň im želáme mnoho úspechov v budúcnosti! :)

Do galérie Hollého pamätník - okresné kolo boli pridané fotografie.

• Výsledky školského kola súťaže Matematický klokan

I. stupeň

1. miesto - Šimon Hubaček (3.A)

2. miesto Matej Rusnák (4.A)
    3. miesto - Zoja Bucková (1.A)

II. stupeň

1. miesto - Viktória Ištoková (5.A)

2. miesto - Karin Čikošová (5.A)

3. miesto - Patrik Paulovič (6.A)

• Druhé číslo školského časopisu je od dnešného dňa v predaji.

• Druhé číslo nášho školského časopisu sa pomaly, ale isto dokončuje. Do predaja sa dostane začiatkom budúceho týždňa. Nedočkavci sa majú na čo tešiť, číslo bude objemnejšie ako prvé. Pripravených je viac článkov, viac strán zábavy, pribudli dokonca aj ankety. Ako v nich hlasovať sa dozveite na stránkach časopisu. Dúfame, že sa vám druhé číslo bude rovnako páčiť ako to prvé.

Vaša redakčná rada.

• Všetkým pedagogickým, nepdagogickým zamestnancom i študentom želáme krásne veľkonočné sviatky. Nech sú plné radosti, pohody, oblievačov, vody... Stretneme sa 4. 4. 2018, kedy prebieha vyučovanie podľa platného rozvrhu.